PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zapisy na szkolenia odbywają się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego który znajduje się pod każdym opisem szkolenia, jak również w zakładce PROGRAM ZJAZDÓW.
Jako osoba zainteresowana uczestnictwem w zjeździe wypełnij formularz podając w nim imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Ważne jest by zaznaczyć datę zjazdu w którym chcesz uczestniczyć. Wysyłając formularz akceptujesz regulamin szkoły.
Chwilę po przesłaniu formularza rejestracyjnego na wskazany w nim adres e-maila otrzymasz dalsze instrukcje. Postępuj zgodnie z nimi by dokończyć procesu zapisu.
Obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 300.00 PLN (płatna przelewem) - dzięki tej opłacie masz pewność, że zarezerwujemy Ci miejsce na szkoleniu. Kiedy już się spotkamy, to otrzymasz od nas VOUCHER o wartości 300 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie podologicznym.
Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę przy wyborze kandydatów. Po zakończeniu rejestracji z puli zgłoszeń wybierani są kandydaci, z którymi organizator kontaktuje się drogą mailową.
W przypadku kiedy nie możesz pojawić się na opłaconym szkoleniu, Twoja nieobecność wiąże się z utratą zadatku. Prosimy jednak o wcześniejszą informację, ponieważ często jest więcej chętnych na miejsca na szkolenia.
Zjazdy, seminaria, szkolenia, wykłady i warsztaty w Szkole Podologii organizowane są dla osób pełnoletnich, związanych z działalnością podologiczną, kosmetyczną i kosmetologiczną. Dlatego wymagamy przesłania skanów dokumentów potwierdzających kwalifikacje (np. certyfikatu, dyplomu lub świadectwa). Klienci naszego sklepu (www.sklep.podologiczny.pl), którzy wcześniej przesłali do nas swoje dokumenty, nie muszą przesyłać ich ponownie. Osoby pełnoletnie, chcące zapoznać się z dziedziną podologii mogą wziąć udział w szkoleniu po przesłaniu do nas skanu świadectwa ukończenia minimum szkoły średniej oraz listu motywacyjnego. Po weryfikacji dokumentów prześlemy odpowiedź co do możliwości wzięcia udziału w szkoleniach.
Szkoła Podologii w Żorach jest szkołą prywatną i nie jest objęta programem MEN. Dajemy wiedzę opartą o doświadczenia i praktyki wielu wybitnych osobowości związanych z podologią. W zależności od tego czy bierzesz udział w pokazie, warsztatach albo jesteś uczestnikiem szkolenia, otrzymasz nieodpłatnie wystawiony, stosowny certyfikat poświadczający Twój udział. Jest on dowodem pogłębienia wiedzy teoretycznej i merytorycznej - nie jest jednak certyfikatem szkoleniowym, ponieważ szkolenia kończą się egzaminem. W niektórych przypadkach dajemy możliwość kontynuacji szkolenia i zakończenia go egzaminem - takie informacje znajdziesz w opisach wybranych szkoleń.
Tak, w przerwie zapewniamy napoje chłodzące, kawę, herbatę i mały poczęstunek. W czasie przerw jest czas i miejsce na spożycie również własnego posiłku. Istnieje też możliwość skorzystania z cateringu. Opłatę za posiłek należy uiścić rano w dniu szkolenia.
W Żorach jest wiele miejsc, gdzie można zarezerwować nocleg np. Hotel ALTO, hotel Stary Młyn, hotel Kameleon, hotel Texas na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs, albo Willa 72. Możesz zarezerwować nocleg we własnym zakresie.
Właścicielem Szkoły Podologii w Żorach jest firma Lady's Nails Cosmetics z siedzibą w 44-240 Żory, ul. Św. Stanisława 17, tel. 886 112 912 lub 32 435 18 17 Szkolenia, warsztaty i pokazy oparte są głównie na założeniach metodycznych i merytorycznych firmy RUCK z Niemiec. Firma RUCK prowadzi szkołę podologii od 1929 roku i jest renomowaną szkołą w Niemczech.
Tak, chcąc uczestniczyć w kolejnych szkoleniach koniecznie prosimy wypełnić formularz zgłoszenia. Lista rezerwowa z poprzedniego zjazdu nie ma wpływu na uczestnictwo w następnym zjeździe.
Jeśli przycisk wysyłający formularz nie działa, poczekaj aż będzie widoczny. O możliwości wypełniania formularza informujemy w newsletterach wysyłanych do subskrybentów ze strony szkola.podologii.com.pl, klientów www.sklep.podologiczny.pl którzy wyrazilli zgodę na otrzymanie newslettera oraz na bieżąco na naszym fanpage na Facebooku.
Nie, zapisać się można wyłącznie on-line poprzez wypełniony i wysłany formularz rejestracyjny na stronie szkoły podologii .
Rozpoczęcie zajęć planujemy o wyznaczonej godzinie. Spóźnienie na zjazd będzie skutkowało wejściem na salę wykładową dopiero na kolejny wykład, szkolenie, pokaz, warsztaty. Czas wolny w oczekiwaniu na wejście można spędzić w naszej kawiarence lub w sklepie stacjonarnym.

INFORMACJE TELEFONICZNE

32 435 18 17  wew. 6

KONTAKT ZE SZKOŁĄ

Szkoła Podologii w Żorach
ul. św. Stanisława 17
44-240 Żory
szkola@podologii.com.pl
tel. 32 435 18 17  wew. 6

Nr konta:
INGBPLW: 94 1050 1676 1000 0022 8810 0056

FORMULARZ REJESTRACYJNY

  Chcąc zgłosić chęć udziału w cyklu szkoleniowym skorzystaj z poniższego formularza.

  Imię*
  Nazwisko*
  Telefon*
  Adres e-mail*

  Wybierz datę zjazdu*
  27-28.02.2020   Zapoznaj się z programem zjazdu

  Ukończona szkoła/kierunek*
  podologiczna,  kosmetyczna,  pielęgniarska,  medyczna,  inna, podaj jaka  

  Dane księgowe*

  Podaj dane do faktury:
  Nazwa firmy:
  Ulica:
  Miasto:
  Kod pocztowy:
  NIP:
  Podaj dane do faktury imiennej:

  Ulica:
  Miasto:
  Kod pocztowy:

  Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Lady's Nails Cosmetics z siedzibą w Żorach, 44-240 Żory ul. św. Stanisława 17. Dane wpisane w formularzu zgłoszenia będą wykorzystywane w celu prawidłowej organizacji cyklu szkoleniowego którego dotyczy formularz. Więcej informacji w Polityce Prywatności Szkoły Podologii.

   

  KONGRES PODOLOGICZNY W GDAŃSKU

  Dowiedz się więcej

  Cena biletu: 120zł