Cudowne działanie propolisu wyprodukowanego przez pszczoły zostało potwierdzone przez wiele laboratoriów. Założyciel firmy REMMELE’S PROPOLIS, Pan Germán Remmele-Fischer o leczniczym działaniu pszczelich produktów przekonał się osobiście. Odpowiednio dobrane składniki w czystej postaci znajdują się w naturalnych produktach Remmele’s Propolis. Wykład o ich działaniu i zastosowaniu w podologii oraz specjalistycznej pielęgnacji stóp poprowadzi obecny właściciel firmy Remmele‘s Propolis GmbH Pan Torsten Seibt, który specjalnie do Szkoły Podologii w Żorach przyjedzie z Berlina. Wykład, podczas którego zostaną pokazane zdjęcia i omówione będą konkretne przypadki na stopach takie jak odciski, sucha pękająca skóra, grzybice paznokci i skóry, łuszczyca, przypadki u diabetyków, będzie tłumaczony na j. polski.

Pan Torsten Seibt jest podologiem. W 1998 roku został członkiem Zrzeszenia Podologów w Niemczech a rok później był jednym z założycieli i przewodniczącym VDP Landesverband Berlin-Brandenburgia. W latach 2002 do 2011 Torsten Seibt był wykładowcą Podologii w Institut für Markwirtschaft IMA Berlinie. Wraz z Panią Marita Kristen wprowadził na rynek kolejne, znakomite linie kosmetyków do ciała oparte również na propolisie i m.in. na bardzo cennym mleczku pszczelim. Pan Torsten Seibt z sukcesem prowadzi także własny gabinet podologiczny. Warto wysłuchać jego doświadczeń zawodowych.

Zapraszamy do Żor.


Zobacz program najbliższego zjazdu klikając w link PROGRAM ZJAZDÓW.